NFB MÜHENDİSLİK ve MÜŞAVİRLİK A.Ş.

Kurumsal

NFB, ulusal ve uluslararası alanlarda hizmete sunduğu projelerde teknik, ekonomik ve finansal analizler ve gerekli optimizasyon ve/veya maksimizasyon çalışmaları yaparak kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarına, ön fizibilite, fizibilite (planlama), proje, kontrollük ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

NFB Mühendislik ve Müşavirlik hidroelektrik enerji, sulama ve drenaj, taşkın koruma ve kontrolu, içme - kullanma suyu temini ve kentsel altyapı projelerini hizmete sunarken öncelikle can ve mal emniyetini göz önünde bulundurarak, ülkenin refah seviyesinin arttırılmasına ve istihdam yaratılmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bu hizmetler uyumlu bir çalışma ortamında, teknik ve idari alanda istihdam edilen kalifiye personel kadrosu ile yürütülmektedir. Anahtar personelin kamu ve özel sektördeki, ulusal ve uluslararası tecrübesi, güvenilirlik ve samimiyeti birincil referansıdır.

 Bu çerçevede;

  • Kalkınmanın olmassa olmazı; suyumuz, enerji ve toprak kaynağı ile havamız var.
  • Dünyayı gördük. Bilgi, beceri, sezgi ve tecrübemiz var.
  • Gelin, hep birlikte bu sektörlere yatırım yaparak kalkınma ve istihdam yaratalım. Bu alanda kaynayan çorbanın ateşine hep birlikte destek verelim.
  • Bu sektörlere yatırım, daha az hastane, daha az adliye, kısaca insanımıza iş ve refah demektir.
  • Biz, Suya Dayalı Kalkınma Projelerinin geliştirilmesine bu alandaki deneyimimiz ile hizmet vermeyi seviyor ve samimiyetle çalışıyoruz. Desteğiniz, şevkimiz olacaktır.

 

POLİTİkalarIMIZ


sERTİfİkalarIMIZ


        

 


    

Top