NFB MÜHENDİSLİK ve MÜŞAVİRLİK A.Ş.

HABERLER

Su Yönetimi Genel Müdürlüğü tarafından ihale edilerek Bar-Su Proje Mühendislik Müşavirlik Ticaret A.Ş.- NFB Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. İş Ortaklığı tarafından yapımı uygun görülen Kuzey Ege, Gediz ve Küçük Menderes Havzaları Taşkın Yönetim Planının Hazırlanması Projesi kapsamında yer alan Gediz ve Küçük Menderes Havzaları Taşkın Yönetim Planının Hazırlanması Projesi kapanış toplantısı 19 Eylül 2019 tarihinde İzmir ilinde gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya başta Kütahya Vali Yardımcısı Sayın Ali BEZİRGAN olmak üzere, Su Yönetimi Genel Müdürlüğü, Devlet ve Su İşleri Bölge Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğü, Tarım ve Orman Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, İl Tarım ve Orman Müdürlükleri, İzmir Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi, İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü, TCDD İzmir 3. Bölge Müdürlüğü, Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, İller Bankası A.Ş. İzmir Bölge Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü, Tarsim Manisa Bölge Müdürlüğü, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ve Pamukkale Üniversitesinden akademisyenler ile Firma temsilcilerimiz ve proje ekibi tarafından geniş bir katılım sağlanmıştır.

Toplantı Su Yönetimi Genel Müdürü Sayın Bilal DİKMEN ve NFB Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Dr. Burak TURAN'ın açılış konuşmaları ile başlamıştır. Proje kapsamında yapılan teknik çalışmalar Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Taşkın ve Kuraklık Dairesi Çalışma Grubu Sorumlusu Sayın T. Fikret GİRAYHAN ve NFB Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Bora TURAN'ın sunumlarıyla dinleyicilere aktarılmıştır.

Proje çalışmalarında bizlere yol arkadaşlığı yapan Bar-Su Proje Mühendislik Müşavirlik Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerine, görüş ve önerileri ile bizlere destek veren Eskişehir Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Aynur Şensoy Şorman'a ve bu önemli projenin ülkemize kazandırılmasında emeği geçen ilgili kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimizi sunarız.

Projenin ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Top