NFB MÜHENDİSLİK ve MÜŞAVİRLİK A.Ş.

HABERLER

Su Yönetimi Genel Müdürlüğü tarafından ihale edilerek Hidrodizayn Mühendislik Müşavirlik İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından yapımı uygun görülen ve Firmamızın alt yüklenici olarak destek verdiği Kızılırmak Havzası Taşkın Yönetim Planı Hazırlanması Projesi kapanış toplantısı 8 Ağustos 2019 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya başta Su Yönetimi Genel Müdürlüğü olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından geniş bir katılım sağlanmıştır.

Toplantı Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Fatih METİN, Su Yönetimi Genel Müdürü Sayın Bilal DİKMEN ve Hidrodizayn Mühendislik Müşavirlik İnşaat ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Denizhan BÜTÜN'ün açılış konuşmaları ile başlamıştır. Proje kapsamında yapılan çalışmalar Su Yönetimi Genel Müdürlüğü Taşkın ve Kuraklık Dairesi Çalışma Grubu Sorumlusu Sayın T. Fikret GİRAYHAN ve NFB Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Dr. Burak TURAN'ın sunumlarıyla dinleyicilere aktarılmıştır.

Proje çalışmalarında Firmamızı tercih eden Hidrodizayn Mühendislik Müşavirlik İnşaat ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri'ne, görüş ve önerileri ile bizlere destek veren İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Müşavir Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Cevza Melek Kazezyılmaz Alhan'a ve bu önemli projenin ülkemize kazandırılmasında emeği geçen ilgili kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimizi sunarız.

Projenin ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Proje ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir.

https://www.tarimorman.gov.tr/SYGM/Haber/664/Kizilirmak-Havzasinda-Taskin-Yonetim-Plani-Hazirlandi

 

Top